Loading...
Home| Kasutustingimused

Kasutustingimused

PALUN MÄRKUS, ET TEIE KASUTAMINE JA JUURDEPÄÄS MEIE TEENUStele (MÄÄRATUD ALLJAL) ALLUVAD JÄRGMISED TINGIMUSED; KUI TE EI NÕUSTU KÕIGI JÄRGNEVAGA, EI TOHI TE TEENUSI MITTE MISELGI KASUTADA.


Teabe saamiseks oma andmetega seotud õiguste ja andmete kogumise, kasutamise ja jagamise protsesside kohta meie teenustega suhtlemisel vaadake meie privaatsusavaldust.

meie veebisait (koos siin "meie", "meie" või "meie" "meie veebisait" ), haldab erinevaid veebisaite ( " saidid " ), mobiilirakendusi ( " Rakendused " ) ja poode (igaüks " pood " ) ning kasutada ja/või osaleda sotsiaalmeedia saitidel, digitaalsetes reklaamides ja e-kirjades (ühiselt " teenused " ). Need kasutustingimused ( " Tingimused " ) ja meie privaatsusavaldus (mis on siia lisatud viitena) sisaldavad reegleid ja piiranguid, mis reguleerivad meie teenuste kasutamist ning moodustavad siduva lepingu teie ja meie vahel. Lugege need tingimused ja meie privaatsusavaldus hoolikalt läbi. Need sisaldavad olulist teavet teile pakutavate toodete ja/või teenuste ning teatud teabe kasutamise kohta.

Täname, et kasutate meie teenuseid. Kasutades meie teenuseid ja suheldes meie digitoimingutega, sealhulgas meie saitide, rakenduste, sotsiaalmeedia ja digitaalse reklaamiga, kinnitate oma nõusolekut nende tingimuste ja meie privaatsusavaldusega. Kui te ei nõustu nende tingimuste ja privaatsusavaldusega, ei tohi te teenuseid ühelgi viisil kasutada ega neile juurde pääseda.

Jätame endale õiguse oma äranägemise järgi neid tingimusi igal ajal muuta, muuta, lisada või eemaldada. Kontrollige neid tingimusi perioodiliselt muudatuste osas. Teenuste jätkuv kasutamine pärast nende tingimuste (sealhulgas meie privaatsusavalduse) muudatuste postitamist näitab, et nõustute nende muudatustega.


MATERJALIDE KASUTAMISE PIIRANGUD

Teenused kuuluvad meile ja neid haldame. Välja arvatud juhul, kui nende tingimustega on lubatud teisiti, ei tohi teenuste või saidi või rakenduse materjali, mille omanduses on, mida haldame, litsentsime või mida juhime, muuta, kopeerida, reprodutseerida, uuesti avaldada, üles laadida, postitada, edastada ega levitada ühelgi viisil, v.a. et võite teenuseid kasutada isiklikuks, mitteäriliseks otstarbeks, tingimusel et jätate puutumata kõik autoriõiguse ja muud omandiõiguse teatised.

Selle veebisaidi või rakenduse raamimine ei ole lubatud ilma meie veebisaidi eelneva kirjaliku nõusolekuta . Te ei tohi kopeerida, dekompileerida, pöördprojekteerida, lahti võtta ega püüda tuletada teenuste, värskenduste või nende osade lähtekoodi, muuta ega luua nendest tuletatud teoseid. Materjalidele või nende ühelegi osale õigusi ega litsentsi ei anta ega kaudselt ei anta, välja arvatud selles juriidilises teatises sõnaselgelt märgitud juhtudel.


ONLINE TÖÖRIISTADE KASUTAMINE

Võime teha kättesaadavaks võrgutööriistad, mille saate oma veebisaidile või rakendusse paigutada, et võimaldada külastajatel meie veebisaidile või rakendusele juurde pääseda (igaüks "tööriistad"). Kui järgite neid tingimusi, anname teile käesolevaga mitteeksklusiivse, mitteülekantava, mitteall-litsentsitava, isikliku, tühistatava litsentsi tööriistade kasutamiseks ja kuvamiseks teie veebisaidil või rakenduses. Te ei tohi tööriistu kasutada ühelgi muul eesmärgil ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta ja miski nendes tingimustes ei anna teile mingeid õigusi, omandiõigust või huvisid tööriistade suhtes. Lisaks ei tohi te:

Kasutage tööriistu mis tahes toodete või teenuste pakkumiseks, reklaamimiseks või müümiseks või muul viisil tööriistade kasutamiseks koos muude kui meie veebisaidil müüdavate toodete või teenustega .

Kasutage tööriistu (või nendega seoses või selle kaudu kuvatavat sisu) mis tahes viisil, mida võib tõlgendada teie veebisaidil või rakenduses sisalduva toote, teenuse, tegevuse või kaubamärgi toetamisena.

Asetage tööriistad mis tahes veebisaidile või rakendusse, mis sisaldab sisu, mis on solvav, ahistav, ähvardav, solvav, diskrimineeriv, vulgaarne, pornograafiline või muul viisil sobiv, nagu oleme oma äranägemise järgi määranud.

Kasutage tööriistu mis tahes viisil, mis takistab teie veebisaidi või rakenduse lõppkasutajal linkimast otse meie teenuste asjakohasele lehele.

Jätame endale õiguse mis tahes tööriistade pakkumine igal ajal katkestada. Lisaks jätame endale õiguse anda teile korraldus lõpetada mis tahes tööriistade kuvamine või muul viisil kasutamine mis tahes põhjusel või ilma põhjuseta ja ilma vastutuseta teie või mis tahes kolmanda osapoole ees.


KONTOD

Teilt võidakse nõuda konto loomist ja parooli määramist meie teenuste teatud funktsioonide kasutamiseks. Nõustute esitama, säilitama ja värskendama enda kohta tõest, täpset, ajakohast ja täielikku teavet vastavalt registreerimisprotsessidele.

Te ei tohi esineda ühegi isiku või juriidilise isikuna ega esitada valeandmeid oma identiteedi või seotuse kohta ühegi isiku või juriidilise isikuga, sealhulgas kasutada teise isiku kasutajanime, parooli või muud kontoteavet.

Vastutate täielikult oma parooli ja konto konfidentsiaalsuse säilitamise eest ning vastutate täielikult kõigi teie või teie kontot kasutavate isikute tegevuse eest. Nõustute kaitsma oma parooli teiste juurdepääsu eest.

meie veebisait ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad teie parooli loata kasutamisest teie teadmata või teie teadmata, ning nõustute hüvitama ja hoidma kahju meie veebisaidile kahju eest, mis on tekkinud meie veebisaidile või mõnele teisele osapoolele, kuna keegi teine kasutab teie parooli. kontole, kuna te ei kasutanud oma parooli kaitsmiseks piisavalt hoolt.


VEEBILEHE JÄLGIMINE

Meie ja meie teenusepakkujad võime kasutada küpsiseid, majakaid, pikslimärgendeid, logifaile ja muid tehnoloogiaid teatud teabe automaatseks kogumiseks, kui kasutate meie saiti, rakendust, VIP-programmi, poodi või muid teenuseid või suhtlete meie saidil meie meilide või reklaamidega. , meie rakendust, VIP-programmi, poodi või muid veebisaite või teenuseid. Küpsis on väike andmefail, mis saadetakse teie brauserisse veebiserverist ja salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Teave, mida meie ja meie teenusepakkujad küpsiste ja muude tehnoloogiate kaudu kogume, ning teave, mida nendega jagame, võimaldab meil või meie teenusepakkujatel teid või teie seadet ära tunda ja teile või teie seadmele reklaame esitada. Näiteks võivad need tehnoloogiad lubada meil automaatselt koguda teavet, nagu teie IP-aadress, geograafilise asukoha andmed, kordumatu kasutaja ID, seadme ID, mobiilireklaami identifikaatorid, brauseri tüüp ja versioon, märgistik, ekraani suurus ja värv, keel, mobiiltelefoni mudel. , operatsioonisüsteem ja versioon, operaator ja Interneti-teenuse pakkuja. See teave: (1) võimaldab meil täpselt ja korralikult maksta meie nimel pandud reklaamide eest (nt reklaam, mis viis teid mõne meie toote ostmise või allalaadimiseni) ja saada tasu, kui näete meie teenustes reklaami; (2) aitab vältida samu reklaame korduvalt nägemast; (3) aitab valida ja kuvada sihitud reklaame või muud sisu teie arvutis või seadmes (näiteks külastataval saidil või suhtlusvõrgustiku teenuses või teie kasutatavas mobiilirakenduses), mis võib teile huvi pakkuda; ja (4) aitab meil mõõta ja analüüsida koostoimeid meie reklaamide ja teenustega.

Samuti võime koguda teavet meie teenuste kasutamise kohta, näiteks saidi või rakenduse kasutamisel kulutatud aeg, naasmiste arv, kas klõpsate läbi, avate või edastate linke, e-kirju ja reklaame, ja muud Teenuse kasutusandmed. Need tehnoloogiad, nagu küpsised, võimaldavad meil ka meie saidil või rakenduses sisseoste sooritades jälgida teie tellimust, et muuta meie saiti paremaks, võimaldada meie teenuste toimimist, säilitada teie eelistusi ja seadeid, pakkuda täiustatud funktsioone, pettuste vastu võitlemiseks, registreeritud kasutajate tuvastamiseks nende külastamisel ning registreeritud kasutajatele nende jaoks asjakohasema teabe ja reklaami pakkumiseks.

Kui registreerute või tellite meilt, võime kasutada ka küpsiseid või muid tehnoloogiaid, et jälgida ja säilitada teavet selle kohta, kuidas te meie teenuseid kasutate ja mida ostate. Kui te ei registreeru ega osta meilt, võime jälgida ja säilitada teavet teie kasutuse kohta, et parandada teie ostukogemust ning pakkuda teile asjakohasemat sisu ja reklaame.

Lisateabe saamiseks meie privaatsustavade ja teie õiguste kohta vaadake meie privaatsusavaldust (mis on selle lepingu osana lisatud)