Loading...
Home| Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

 

Meie veebisaidil on meie kliendid meie tegemiste keskmes ; tahame pakkuda oma klientidele tooteid ja teenuseid, mis aitavad igal kliendil end hästi tunda ja parima välimusega välja näha, ning see hõlmab ka seda, et meie kliendid usaldavad seda, kuidas me nende isikuandmeid käsitleme. Me võtame teie usaldust meie vastu väga tõsiselt, olenemata sellest, kas jagate meiega isiklikku teavet meie kauplusi külastades või meie poode sooritades, meiega telefoni või e-posti teel ühendust võttes või meie veebisaite kasutades ( " Veebisaidid " ). Selle poliitika raames nimetame veebisaite, kauplustes toimuvaid tegevusi ja meiega suhtlemist ühiselt " teenusteks " . Selle privaatsuspoliitika ( " Eeskirjad " ) eesmärk on selgitada, kuidas meie veebisait , Inc. (koos " meie " või " meie " ) teie isikuandmeid kogub ja kasutab, kellega ja millal ja kuidas me neid jagame. hoidke seda turvaliselt ning selle teabe haldamiseks saadaolevaid tööriistu ja valikuid.

 

See poliitika kehtib meie veebisaidi teenuste ja kõigi saitide, mobiilirakenduste või toodete kohta, mis kuvavad või viivad sellele poliitikale. See ei kehti ühelegi veebisaidile, mobiilirakendusele, teenusele või tootele, millel ei ole käesolevaid eeskirju ega linke või mis sisaldab oma privaatsuspoliitikat.

 

Kui te ei nõustu selles poliitikas kirjeldatud tavadega, ärge jagage meiega oma isikuandmeid. Jagades meiega oma isikuandmeid, sealhulgas poes, võttes meiega ühendust e-posti või posti teel või külastades või kasutades meie veebisaite ja rakendusi, nõustute sellega, et me kasutame teie teavet käesolevas poliitikas kirjeldatud viisil.

 

Milliseid isikuandmeid me kogume

Kogutud teabe kategooriad on järgmised:

Kontaktteave, sealhulgas teie nimi, aadress, telefoninumber, posti- ja e-posti aadressid.

Ostu- ja seotud tehinguteave, sealhulgas arveldus- ja tarneaadressid, makseviis (deebet- või krediitkaardi number), ostetud kaubad, muudetud või eritellimusel valmistatud kaubad (sh mõõtmised), tellimuse olek ja seotud kontaktteave.

Tooteeelistuste teave, sealhulgas teie eelistatud tootesuurused, kaubamärgid, mis teile meeldivad, ja muud kaubahuvid.

Kontakti eelistuste teave, sealhulgas teie eelistatud viis turundusteadete (e-post või e-post) vastuvõtmiseks.

Profiili- ja kontoteave, sealhulgas kontaktteave, ostuteave, toote- ja suhtluseelistused, konto mandaadid, teave sooviloendi üksuste kohta, teie veebipoes olevad või tulevaseks ostuks salvestatud kaubad, registriteave, tooteülevaate teave, kinkekaart, aadressiraamatu kirjed ja muu teave teie profiili või konto kohta.

Teave, mida jagate meiega suhtlemisel ja suhtlemisel, mis võib hõlmata meilisõnumite, vestlusseansside, tekstisõnumite ja telefonikõnede sisu.

Demograafiline teave, mis võib sisaldada vanust või sünnikuupäeva, sugu, sihtnumbrit ja muud teavet teie kohta.

Meie klienditeenindusmeeskonnale tehtud kõnedega seotud helisalvestised ja teave teie kõne kohta ja teave, mida jagate meile telefoni teel helistades.

Seadme ja Interneti-sirvimisteave, sealhulgas teave teie sirvimistegevuse kohta, IP-aadress, unikaalsed seadme identifikaatorid, küpsiste identifikaatorid, seadme ja brauseri seaded ja teave ning Interneti-teenuse pakkuja teave. Samuti võime koguda teavet selle kohta, millal ja kuidas te meie veebisaitidele ja rakendustele juurde pääsete ja neid kasutate, näiteks teie külastuse või kasutamise kuupäev ja kellaaeg, enne ja pärast meie veebisaitide külastamist külastatud veebisaidid, kuidas te navigeerite ja mida otsite Veebisaidid või rakendused, veebisaitidel külastatud lehed, vaadatavad üksused ja ostetud kaubad.

Järeldused ülaltoodud teabe kohta või sellest tuletatud, mis võivad olla seotud teie eelistuste või muude küsimustega.

Meie sait on mõeldud inimestele, kes on vähemalt 13-aastased .

Meie veebisait ei nõua ega kogu teadlikult isikuandmeid kelleltki, kes on nooremad kui 13 aastat, ilma vanema või seadusliku eestkostja eelneva nõusolekuta. Võtke meiega ühendust, kui arvate, et teie alla 13-aastane laps on esitanud meie veebisaidile isikuandmeid ilma vanema või seadusliku eestkostja eelneva nõusolekuta, et saaksime astuda samme teabe kustutamiseks.

 

Kuidas me isikuandmeid kogume

Me kogume isikuandmeid mitmel viisil, nii otseselt kui ka kaudselt. Näiteks kui saadate meile posti, saadate meili meie klienditeenindusmeeskonnale, täidate meie veebisaitidel vormi, esitate veebisaitide või rakenduste kaudu tellimuse või edastate teavet mõnele meie poe meeskonnaliikmele, kogume teie teavet. otse. Võime koguda teie isikuandmeid ka kaudselt automatiseeritud vahenditega, näiteks kui suhtlete meie veebisaitidega, võime kasutada tehnoloogiaid, et koguda teavet selle kohta, kuidas veebisaite kasutate. Samuti võime saada teavet teie kohta kolmandatelt osapooltelt, sealhulgas sotsiaalmeedia platvormidelt või meie reklaamipartneritelt.

 

Kogume isikuandmeid, kui te seda esitate

Kui registreerite n - konto, peate esitama isikliku teabe, mis sisaldab teie nime ja e-posti aadressi. Võite anda meile täiendavaid isikuandmeid, sealhulgas arveldus-, posti- ja tarneaadresse, telefoninumbrit ja makseviisi (nt krediitkaart). Kui sooritate veebisaitide kaudu oste, loote ka kasutajanime ja parooli – teabe, mis järgmistel külastustel aitab meil teie isikut kinnitada ja hõlbustab meie veebisaitidel ostude sooritamist.

Kui teete meiega oste, salvestame teie sirvimisajaloo, selle, mida otsisite, sh kui kasutate meie stiili isikupärastamise tööriistu, mida olete hilisemaks salvestanud ja kui palute meil teavitada teid müügile tulevatest või tagasitulevatest esemetest. laos ja mida ostsite (kui sooritate ostu).

Kui suhtlete meie veebisaidiga , sealhulgas meie müügimeeskonna liikmega, külastate poodi, võtate ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga, osalete konkursil või loosimisel, vastate küsitlusele, osalete reklaamitegevuses, registreerute üritusel osalemiseks või kohtumine

Kui registreerute e-kirjade, sealhulgas turundusteadete saamiseks.

Kui külastate kauplust, võime koguda teist videosalvestisi ja fotosid, mida kasutame turvalisuse huvides, pettuste tuvastamiseks ja ärahoidmiseks, toote kadumise või kahjustumise vältimiseks, vahejuhtumitest teavitamiseks ja tööeesmärkidel.

 

Kogume isikuandmeid kolmandate osapoolte allikatest

Teie eelistuste paremaks mõistmiseks, meie ettevõtte juhtimiseks ning toodete ja teenuste pakkumiseks, mis meie arvates teile meeldivad, võime saada teie isikuandmeid järgmistelt kolmandatelt osapooltelt:

Veebipõhised sotsiaalvõrgustikud, kui jälgite meie kaubamärke sotsiaalmeedia saitidel, näiteks Facebookis, Instagramis, Twitteris, LinkedInis, TikTokis või Pinterestis. Võime koguda isikuandmeid, kui suhtlete meiega sotsiaalmeedia saitidel või kasutate meie veebisaitidega seoses sotsiaalmeediaplatvormide või -võrgustike funktsioone, pistikprogramme, vidinaid või tööriistu (nt kontole sisselogimiseks või inspiratsiooni jagamiseks, leiab, oste ja muud sisu oma sõprade ja jälgijatega sotsiaalmeedias) või kui klõpsate nuppu " Jaga seda " või " Meeldib " . Peame oluliseks märkida, et kui teete postituse sotsiaalmeedia saidil, näiteks Facebookis, Instagramis või Pinterestis, või tuvastate meid oma sotsiaalmeedia voos, märkides meid hashtagiga (#) või " aadressil " (@), võivad teie isikuandmed olla avalikult kättesaadavad ja neile kehtivad nende sotsiaalmeedia saitide privaatsuspoliitikad. Soovitame teil tutvuda kõigi külastatavate kolmandate osapoolte saitide privaatsuspoliitikaga, et mõista nende kolmandate osapoolte andmete kogumist ja tavasid.

Kolmandatest osapooltest teenusepakkujad, kes toetavad meie äritegevust, sealhulgas ettevõtted, kes aitavad meie turundustegevuses, analüüsiteenuste pakkujad, reklaamivõrgustikud ja ühistud, kolmandad osapooled, kes jagavad meiega teavet erinevate seadmete kohta, mida te võrgus kasutate, ja muud kolmandad osapooled, kellega me koostööd teeme või töötama koos.

 

Kogume isikuandmeid automatiseeritud tehnoloogiate abil

Isikuandmeid kogutakse ka automatiseeritud tehnoloogiate abil ja jagatakse meiega, kui külastate meie veebisaiti, kasutate meie rakendusi, avate meili või klõpsate mõnel meie reklaamil.

Loome automaatselt veebisaidi ja mobiilirakenduse logifailid, mis luuakse meie veebisaidile ja/või rakendustele sisenemisel. Lisaks kasutame automatiseeritud andmekogumistehnoloogiaid – nagu küpsised, majakad, sildid, tarkvaraarenduskomplektid (SDK) ja skriptid – trendide analüüsimiseks, veebisaitide ja rakenduste haldamiseks ning kasutajate liikumiste jälgimiseks veebisaitidel ja rakendustes. . Meie ja meie kolmandatest osapooltest teenusepakkujad kasutame neid tehnoloogiaid ka demograafilise teabe kogumiseks meie kasutajabaasi kohta üksikisikutena ja koondandmetena.

" Küpsis " on väike tekstifail , mis salvestatakse üksikisiku arvutisse ja laaditakse veebisaidi külastamisel arvutisse või mobiilseadmesse alla. Küpsised saadavad seejärel igal järgneval külastusel teabe tagasi algsele veebisaidile või teisele veebisaidile, mis tuvastab sama küpsise. Kasutame järgmist tüüpi küpsiseid:

Olulised küpsised on vajalikud meie veebisaitide ja rakenduste nõuetekohaseks toimimiseks ning neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Kui blokeerite need küpsised, ei pruugi meie veebisaitide või rakenduste osad korralikult töötada.

Toimivus- ja funktsionaalsed küpsised võimaldavad meil loendada külastusi ja liikluse allikaid meie veebisaitidel ja rakendustes, et saaksime mõõta ja parandada jõudlust ja funktsionaalsust. Need aitavad meil teada, millised meie veebisaitide lehed on kõige populaarsemad ja kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad veebisaitidel liiguvad.

Meie reklaamipartnerid võivad meie veebisaitide kaudu määrata sihitud reklaamiküpsiseid. Reklaamiettevõtted võivad neid kasutada teie huvide profiili koostamiseks ja teile muudel veebisaitidel asjakohaste reklaamide kuvamiseks.

Sotsiaalmeedia küpsised võimaldavad teil jagada teavet sotsiaalmeedia jagamisnuppude abil sellistes suhtlusvõrgustikes nagu Facebook, LinkedIn, Pinterest, Instagram või Twitter. Seejärel võib sotsiaalmeedia võrgustik seda teavet kasutada teile suunatud reklaami edastamiseks.

Võime kombineerida automaatselt kogutud teavet (nagu ülalpool kirjeldatud) teie suhtlusest meie teenustega ja teie tegevusest kolmandate osapoolte saitidel muude andmetega (sealhulgas isiklik teave).

 

Kui soovite teatud küpsiste lubamisest loobuda, saate seda teha, muutes oma brauseri sätteid nii, et meie veebisaitidelt ja rakendustest pärit küpsiseid ei saaks seadistada (vaadake allpool jaotises " Teie valikud " jaotist " Huvipõhine reklaam " . valikud). Pange tähele, et kui kustutate, blokeerite või muul viisil piirate küpsiseid või kasutate teist arvutit või Interneti-brauserit, peate oma küpsiste haldamise valikuid uuendama.