Loading...
Home| Tagastamis- ja vahetuspoliitika

Tagastamis- ja vahetuspoliitika

1. Pole põhjust tagasi pöörduda

Kui ostate tooteid veebikanalite ja otse opereeritavate poodide kaudu, kui ostetud tooted on ostuhetkel algses seisukorras ja vastavad järelmüügi tingimustele, saate põhjuseta tagastusteenust kasutada 7 päeva jooksul. Alguskuupäev on järgmine:

1) Interneti-kanalite kaudu ostetud kaupade puhul hakatakse seda arvestama kauba kättesaamise päevast (st kättesaamise kuupäevale järgnevast päevast);

2) Vahetult juhitava kaupluse kaudu ostetud toodete puhul arvestatakse seda kassakviitungil märgitud tehingu kuupäevast.

Peate taotlema ostetud kauba tagastamist algse ostukanali kaudu. Kui ülaltoodud 7-päevane tagastustähtaeg on ületatud, ei saa me teie tagastustaotlust vastu võtta (v.a kvaliteedipõhjustest põhjustatud defektsed tooted). Kohandatud kaubad ei vasta ülaltoodud 7-päevasele põhjuseta tagastusteenusele.

kuidas raha tagastada

Põhjendamatute tagastamiste piirangud

V. Eespool nimetatud põhjuseta tagastusperioodi jooksul kehtivad teie tagastamisel ka mõned piirangud, eriti: tagastatavad tooted peavad olema algses ostuseisundis ja vastama järelmüügi tingimustele. Täpsemalt sisaldab see kolme järgmist nõuet:

1) Kaup on heas korras. See tähendab, et toote pinnal puuduvad kriimud, kulumine (katki), ei ole konarusi, ei ole kasutatud, puuduvad lahtivõtmise ja muud jäljed; toode suudab säilitada esialgse kvaliteedi ja funktsiooni;

2) Toote välispakend on komplektne;

3) Kui toode on varustatud tarvikute või tarvikutega, peavad vastavad tarvikud ja/või tarvikud olema komplektsed.

B. Asjakohase toote tagastusstandardi legendi leiate jaotisest Milline tagastus vastab tagastusstandardile?

C. Veebipõhise ostu puhul, kui tagastatud toode ei vasta ülaltoodud tagastamisnõuetele, on meie ettevõttel õigus keelduda tagastamisavaldust vastu võtmast ning tarbija kannab vastavad saatmiskulud.

D. Kohandatud kaupadele ei saa 7-päevast küsimusteta tagastada. Teil on õigus tagastada kohandatud kaup ainult juhul, kui teie saadud kohandatud kaup oli kättesaamise ajal defektne või ei vastanud teie tellimusele, vaadake jaotist Defektse toote tagastamise nõuded.

 

2. Defektsete toodete tagastamine

Kui arvate, et kaup on defektne, saate selle tagastada. Eeldusel, et tagastatav kaup vastab järgmistele tagastusnõuetele:

1) Jalatsid: 90 päeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast ei ole need põhjustatud ebaõigest kasutamisest või ebaõigest hooldusest, mis on tingitud tõsisest avanemisest, katkisest taldast, katkisest kontsadest, osadest, katkisest topist ja kandmata uutest kingadest, mis ei ole paaris, ja kingad on erineva suurusega. Me ei saa vastu võtta jalatseid, mille kvaliteediprobleemid on kauem kui 90 päeva.

2) rõivad ja varustus: kvaliteediprobleemid, mis ei ole põhjustatud inimestest 30 päeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast, näiteks: tõmbluku kahjustus, rõivamanuste mahakukkumine ja muud ilmsed tõsised defektid ning kandmata riiete ilmumine tõsise avanemisega, ilmsed kahjustused ja plekid jne. Seksuaalsed vead. Rõivaste ja varustuse tagastamist üle 30 päeva ei aktsepteerita.

3) Kantavad seadmed: seadme seadistamise ja tõrkeotsingu abi saamiseks võtke esmalt ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega.

4) Kui tooted, nagu jalatsid või rõivad ja aksessuaarid sisaldavad elektroonikakomponente (nt mootoreid, akusid, laadijaid jne), siis ühe aasta jooksul alates kättesaamise kuupäevast, kui elektroonikakomponentidel on kvaliteediprobleeme, mis ei ole põhjustatud inimesest. , saab toodet tagastada. Me ei saa aktsepteerida elektrooniliste osade tagastamist, mille kvaliteediprobleemid on kauem kui üks aasta.

 

3. Vahetuspoliitika nõuanded

1) Ametlikul veebisaidil tellitud kaupade asendamiseks peate võtma ühendust klienditeenindusega. Saate taotleda sama ja sama värvi eseme vahetust.

2) kohandatud tooted ei toeta vahetust ega 7-päevast põhjuseta tagastusteenust;

3) Konkreetsete veebipõhiste ostude vahetamise eeskirjade kohta vaadake meie vahetuspoliitikat. Otsemüügikauplustes tellimuste vahetamiseks võtke konsulteerimiseks ühendust algse ostukanaliga.

 

4. Õhkpadja (ja nendega seotud) toodete tagastamine

Õhkpadja (ja sellega seotud) toodete erilise disaini ja ülesehituse ning praeguste tehniliste vahendite piiratuse tõttu ei saa meie ettevõte õhkpadja purunemisel ajutiselt hooldusteenust osutada. Kui õhkpadi lekib toote ebaõige kasutamise tõttu garantiiajal, tagab meie ettevõte teile asendus- või tagastamismenetluse vastavalt vastavale tagastus- ja vahetuspoliitikale.

Kui õhkpadja leke on põhjustatud ebaõigest kasutamisest või ületab garantiiperioodi vastavalt asjakohastele riiklikele eeskirjadele, ei vastuta me garantii eest.